Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat

TEREN MULTISPORT IN LOCALITATEA SATCHINEZ, COM. SATCHINEZ, JUD. TIMIS

Număr anunț
DA21862413
Autoritate contractantă
Primaria Satchinez (CUI 6419890)
Furnizor / câștigător
IDEAL ANASTASYA S.R.L. (CUI 35421126)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211.228,84 RON
Valoare atribuită
210.700 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
26.11.2018 15:20
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210.700 RON

din 211.228,84 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 528,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.