Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de manipulare a containerelor

Număr anunț
DA21677947
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 15531230)
Furnizor / câștigător
WIENER CENTER SRL (CUI RO31383950)
Cod CPV
63111000-0 · Servicii de manipulare a containerelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.845 RON
Valoare atribuită
131.845 RON
Data publicării
07.11.2018 11:22
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131.845 RON

din 131.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.