Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pini 1,5/N rosii C.W (500 buc= 1 set)
- Număr anunț
- DA21694197
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO13808750)
- Cod CPV
- 31220000-4 · Componente de circuite electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15 RON
- Valoare atribuită
- 15 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 13:15
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15 RON
din 15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro