Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE VAS DE EXPANSIUNE

Număr anunț
DA21919169
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA "CAROL I" SIBIU (CUI 4603403)
Furnizor / câștigător
MEGA PASCAL S.R.L. (CUI 3238580)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.403,37 RON
Valoare atribuită
4.403,37 RON
Data publicării
03.12.2018 11:41
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.403,37 RON

din 4.403,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.