Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIBLU 12X 100

Număr anunț
DA21332137
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
44531100-2 · Holz-suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,60 RON
Valoare atribuită
12,60 RON
Data publicării
28.09.2018 10:09
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,60 RON

din 12,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.