Număr anunț
DA21917910
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA CLUJ (CUI 37579689)
Furnizor / câștigător
DACIA SERVICE CLUJ FELEAC SA (CUI RO4636303)
Cod CPV
50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,46 RON
Valoare atribuită
752,46 RON
Data publicării
03.12.2018 11:07
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,46 RON

din 752,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.