Ofertă acceptată Cumpărare directă

SRCF BRASOV-Pila rotunta si Pila lata

Număr anunț
DA21313915
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
CONFORTEC SRL (CUI RO16863466)
Cod CPV
44512700-9 · Pile sau raspele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,50 RON
Valoare atribuită
378,50 RON
Data publicării
26.09.2018 15:19
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,50 RON

din 378,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.