Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Oras Negresti conform solicitarii nr.16641/03.12.2018

Număr anunț
DA21916312
Autoritate contractantă
ORASUL NEGRESTI (CUI 13407333)
Furnizor / câștigător
VIPAMIS CONSTRUCT SRL (CUI 29451424)
Cod CPV
71250000-5 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.400 RON
Valoare atribuită
16.400 RON
Data publicării
03.12.2018 10:19
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.400 RON

din 16.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.