Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE RENOVARE - Reabilitare fatada Bierica Bondrea

Număr anunț
DA21336976
Autoritate contractantă
Comuna Scortoasa (CUI 3662657)
Furnizor / câștigător
STV EXPERT INSTAL SRL (CUI RO32562406)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.700 RON
Valoare atribuită
22.700 RON
Data publicării
28.09.2018 13:03
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.700 RON

din 22.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.