Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii generale si de renovare, scoala eleonora Iliescu, chitila
- Număr anunț
- DA21332719
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- KONTRAKTOR TOP S.R.L. (CUI 24364599)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.000 RON
- Valoare atribuită
- 32.000 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 10:30
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.000 RON
din 32.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro