Ofertă refuzată Cumpărare directă

REPARATII ,ZUGRAVIT SALA DE CLASA

Număr anunț
DA21277145
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAT TARICENI COMUNA SIRNA (CUI 29055446)
Furnizor / câștigător
CIPSTAN AGROCONS SRL (CUI 34460860)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.546,34 RON
Valoare finală
2.546,34 RON
Data publicării
24.09.2018 08:53
Data finalizării
28.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.