Ofertă refuzată Cumpărare directă

REPARATIE FIAT DUCATO SCOLAR

Număr anunț
DA21820446
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,PROFESOR PANAITE C.MAZILU,,BROSTENI (CUI 18974746)
Furnizor / câștigător
SERVICE AUTONOV SRL (CUI RO15166002)
Cod CPV
50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.157,98 RON
Valoare finală
1.157,98 RON
Data publicării
21.11.2018 18:49
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 16:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.