Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Carucior transport pacienti obezi max.200 Kg (CP300-55)
- Număr anunț
- DA21670670
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 33196200-2 · Dispozitive pentru persoanele cu deficiente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.010 RON
- Valoare finală
- 1.010 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 15:13
- Data finalizării
- 08.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.