Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ALIMENTE

Număr anunț
DA21335812
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 9 (CUI 29345440)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.301,75 RON
Valoare atribuită
8.301,75 RON
Data publicării
28.09.2018 12:23
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.301,75 RON

din 8.301,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.