Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare si de intretinere stingatoare tip P6, P1

Număr anunț
DA21687436
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
913 RON
Valoare atribuită
913 RON
Data publicării
08.11.2018 08:59
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

913 RON

din 913 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.