Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare stingatoare PSI

Număr anunț
DA21683821
Autoritate contractantă
COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,30 RON
Valoare atribuită
669,30 RON
Data publicării
07.11.2018 14:38
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,30 RON

din 669,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.