Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ortofotoplan georeferentiat, vector semne de trafic

Număr anunț
DA21919676
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
3D GEO LASER SRL (CUI 32702712)
Cod CPV
71355100-2 · Servicii de fotogrammetrie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
135.000 RON
Data publicării
03.12.2018 11:54
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.000 RON

din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.