Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem topografic GeoMAX
- Număr anunț
- DA21325337
- Autoritate contractantă
- Complexul National Muzeal Curtea Domneasca Targoviste (CUI 4279693)
- Furnizor / câștigător
- BLACK LIGHT S.R.L. (CUI RO1829687)
- Cod CPV
- 38295000-9 · Echipament de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76.400 RON
- Valoare atribuită
- 76.400 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 14:02
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
76.400 RON
din 76.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro