Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laminator A4, Latimea max.: 230 mm; grosime folii accep.75-250; reglare temp.

Număr anunț
DA21683124
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
42932100-9 · Masini de laminare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,09 RON
Valoare atribuită
231,09 RON
Data publicării
07.11.2018 14:17
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,09 RON

din 231,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.