Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse farmaceutice sectii sportive.

Număr anunț
DA21680530
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA (CUI 19103570)
Furnizor / câștigător
FARMACIA DIANA ALEXANDRU SRL (CUI RO2074292)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.141,02 RON
Valoare atribuită
1.141,02 RON
Data publicării
07.11.2018 12:49
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.141,02 RON

din 1.141,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.