Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE ARHIVARE- LEGARE DOSARE SI INVENTARIERE
- Număr anunț
- DA21898543
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Bistrita-Nasaud (CUI 4426816)
- Furnizor / câștigător
- IORDACHE MARIA MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32024261)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.050 RON
- Valoare atribuită
- 8.050 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 09:31
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.050 RON
din 8.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro