Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lant18" 325+pila 4,8 mm+ulei 2 T+lant 42 scoabe
- Număr anunț
- DA21389421
- Autoritate contractantă
- COMUNA FRUMUSITA (CUI 3952219)
- Furnizor / câștigător
- DORALCO SRL (CUI RO14606059)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,17 RON
- Valoare atribuită
- 294,17 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 13:02
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294,17 RON
din 294,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro