Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb - Electomotor Tractor belarus

Număr anunț
DA21386666
Autoritate contractantă
Comuna Todiresti (CUI 3337630)
Furnizor / câștigător
TEHAGROPIESE SRL (CUI RO34474858)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,35 RON
Valoare atribuită
882,35 RON
Data publicării
04.10.2018 11:15
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,35 RON

din 882,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.