Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE CONFORM ANUNT ADV1038785

Număr anunț
DA21383029
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.353,72 RON
Valoare atribuită
7.353,72 RON
Data publicării
04.10.2018 08:56
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.353,72 RON

din 7.353,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.