Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizare sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA21671231
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GALATI (CUI 4211485)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.922,56 RON
Valoare atribuită
4.922,56 RON
Data publicării
06.11.2018 15:38
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.922,56 RON

din 4.922,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.