Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICCI DE CAZARE

Număr anunț
DA21903213
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE (CUI 3897246)
Furnizor / câștigător
POESIS SRL (CUI RO22327551)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.038,08 RON
Valoare atribuită
4.038,08 RON
Data publicării
29.11.2018 11:49
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.038,08 RON

din 4.038,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.