Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtru perfuzii solutii lipidice NLF1 neonatologic 1,2µm - 24ore

Număr anunț
DA21692931
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI RO34533881)
Cod CPV
33194000-6 · Aparate si instrumente pentru transfuzie si pentru perfuzie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.300 RON
Data publicării
08.11.2018 12:23
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300 RON

din 6.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.