Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE TESTARE, ANALIZA SI EXPERTIZARE TEHNICA VTU la stivuitoare pina la 30 T

Număr anunț
DA21355990
Autoritate contractantă
R198049 Institutul de Cercetare Dezvoltare pentru Pomicultura Pitesti Maracineni
Furnizor / câștigător
ZETRONIC SYSTEMS CONCEPT SRL (CUI 34426400)
Cod CPV
71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare finală
2.000 RON
Data publicării
02.10.2018 08:48
Data finalizării
04.10.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.