Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de prelucrare arhivistica

Număr anunț
DA21275331
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
ARKIVERING S.R.L. (CUI 31627701)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare finală
8.000 RON
Data publicării
21.09.2018 15:20
Termen limită
28.09.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.