Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU INTERIOR

Număr anunț
DA21337224
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,DIMITRIE VATAMANIUC,, SUCEVIȚA (CUI 14117664)
Furnizor / câștigător
PEMACOM S.R.L. (CUI 29065717)
Cod CPV
31642300-1 · Detectoare de materiale plastice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.210 RON
Valoare atribuită
7.210 RON
Data publicării
28.09.2018 13:11
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.210 RON

din 7.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.