Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAZARE HOTEL 3 STELE
- Număr anunț
- DA21321897
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Mures (CUI 4322920)
- Furnizor / câștigător
- VOIAJOR SRL (CUI RO2528313)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284,40 RON
- Valoare atribuită
- 284,40 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 11:57
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 07:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
284,40 RON
din 284,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro