Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Servicii privind evaluare oferte tehnice si financiare (expert cooptat) proceduri.

Număr anunț
DA21375376
Autoritate contractantă
COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
Furnizor / câștigător
FROM CONSULTING SRL (CUI 38584284)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
03.10.2018 12:22
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.