Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de georeferențiere a harților de carte funciară în sistem de coordonate Sterografic 1970

Număr anunț
DA21375014
Autoritate contractantă
Comuna Ceru-Bacainti (Primaria Ceru-Bacainti) (CUI 4562079)
Furnizor / câștigător
TOPOMETRIX SURVEY SRL (CUI 36328905)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.390 RON
Valoare atribuită
5.390 RON
Data publicării
03.10.2018 12:07
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.390 RON

din 5.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.