Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice

Număr anunț
DA21370308
Autoritate contractantă
COMUNA BICAZU ARDELEAN -JUDETUL NEAMT (CUI 2614414)
Furnizor / câștigător
CHIŢEI C. PAULA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36449265)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
03.10.2018 09:31
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.