Ofertă refuzată Cumpărare directă

Documentatie cadastrala pentru terenuri cu constructii

Număr anunț
DA21292835
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
MOROŞANU J. BOGDAN - INGINER CADASTRU (CUI 27234658)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare finală
3.800 RON
Data publicării
25.09.2018 10:41
Data finalizării
04.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.