Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Roactemra 20mg/ml-20ml x 1fl.-Roche GMBH-DE
- Număr anunț
- DA40741421
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33652300-8 · Imunosupresoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.325,28 RON
- Valoare atribuită
- 109.325,28 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 13:13
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2026 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
109.325,28 RON
din 109.325,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro