Ofertă acceptată Cumpărare directă

GENERULER 1KB DNA LADDER 5x50 µg

Număr anunț
DA21684921
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.567 RON
Valoare atribuită
4.567 RON
Data publicării
07.11.2018 15:24
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.567 RON

din 4.567 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.