Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIXURI UNICA FOLOSINTA - BIC - FABER CASTELL

Număr anunț
DA21386174
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BRAILA (CUI 13604416)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
04.10.2018 10:56
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.