Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEXAMETHASONE Na FOSF 8MG/2ML,CUTIEx100fiole - dexametazona EIPICO
- Număr anunț
- DA21683050
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
- Cod CPV
- 33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360 RON
- Valoare atribuită
- 360 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 14:14
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360 RON
din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro