Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie

Număr anunț
DA21380452
Autoritate contractantă
COLEGIUL DE SERVICII ÎN TURISM "NAPOCA (CUI 5593758)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.945,81 RON
Valoare atribuită
3.945,81 RON
Data publicării
03.10.2018 15:30
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 16:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.945,81 RON

din 3.945,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.