Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carton XEROX Premier, A4, 200 g/mp, 250 coli/top

Număr anunț
DA21380384
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,20 RON
Valoare atribuită
714,20 RON
Data publicării
03.10.2018 15:26
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,20 RON

din 714,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.