Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gamma GT

Număr anunț
DA21668674
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,05 RON
Valoare atribuită
131,14 RON
Data publicării
06.11.2018 14:05
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,14 RON

din 110,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.