Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANOU INSCRIPTIONAT

Număr anunț
DA21379343
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.740 RON
Valoare atribuită
5.740 RON
Data publicării
03.10.2018 14:47
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.740 RON

din 5.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.