Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 Xerox Business 80g/mp, 500coli/top (MD-BC)

Număr anunț
DA21378921
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,15 RON
Valoare atribuită
192,75 RON
Data publicării
03.10.2018 14:33
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,75 RON

din 189,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.