Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet dresuri
- Număr anunț
- DA21685426
- Autoritate contractantă
- TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
- Furnizor / câștigător
- A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
- Cod CPV
- 35113460-1 · Sosete sau ciorapi de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158,82 RON
- Valoare atribuită
- 158,82 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 15:48
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
158,82 RON
din 158,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro