Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOUTILITARA MULTIFUNCTIONALA CU LAMA SI SARARITA

Număr anunț
DA21683985
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
URSU CONSTRUCŢII S.R.L. (CUI 33283930)
Cod CPV
34134200-7 · Camioane basculante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.000 RON
Valoare atribuită
92.000 RON
Data publicării
07.11.2018 14:45
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92.000 RON

din 92.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.