Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelope tip all terrain

Număr anunț
DA21671160
Autoritate contractantă
U.M.0296 BUCURESTI (CUI 14381010)
Furnizor / câștigător
AUTONOVA SRL (CUI RO14862235)
Cod CPV
34352000-9 · Pneuri pentru sarcina mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.983,20 RON
Valoare atribuită
1.983,20 RON
Data publicării
06.11.2018 15:35
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.983,20 RON

din 1.983,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.