Ofertă acceptată Cumpărare directă

corp de iluminat stradal cu led 19 w

Număr anunț
DA21647382
Autoritate contractantă
COMUNA RICIU (CUI 4375941)
Furnizor / câștigător
UNI-YTECH ELECTRO MONTAJ SRL (CUI RO30477924)
Cod CPV
34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.450 RON
Valoare atribuită
12.450 RON
Data publicării
05.11.2018 10:01
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.450 RON

din 12.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.