Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii de echipamente audio

Număr anunț
DA21688515
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte si Meserii Brasov (CUI 4646854)
Furnizor / câștigător
SOUND STIL SRL (CUI RO14006682)
Cod CPV
32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.038,23 RON
Valoare atribuită
1.038,23 RON
Data publicării
08.11.2018 09:46
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.038,23 RON

din 1.038,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.