Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Herceptin 150 mg-pulb.pt.conc.pt.sol.perf. x 1-Roche Registration DE
- Număr anunț
- DA40730770
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.265,40 RON
- Valoare atribuită
- 13.265,40 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 12:22
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2026 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.265,40 RON
din 13.265,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro